טיפים לחוגגים יום הולדת בפארק

יום הולדת בפארק
יום הולדת בפארק

טיפים לחוגגים יום הולדת בפארק

ישראל משופעת פארקים, מזג האוויר הנוח מזמן לחגוג את אירועי יום ההולדת בפארק. מי שיעבור בשישי אחרי הצהרים או בשבת בפארק הירקון או בפארק הלאומי ברמת גן יראה כמויות גדולות של משפחות וילדים חוגגים, שמחים ועליזים. שחוגגים בבית הכל נמצא בהישג יד ולכן חשוב להיערך מראש עם כל הדברים ולא לגלות פתאום ששכחתם פריט חשוב בבית.

קיבצתי לכם טיפים ודגשים לחוגגים יום הולדת בפארק.

1. בחירת המקום – רצוי להגיע למקום מספר ימים קודם, באותה שעה שאתם מתכוונים לחגוג ולבחור מספר מקומות (שלא תגיעו ביום המיוחל ומשפחה אחרת הקדימה אתכם…). חובה לבחור מקום מוצל, קרוב לחניה עד כמה שאפשר, לבדוק מיקום ברז מים, פחי זבל, תאורה אם האירוע מתוכנן לקראת הלילה.

 1. 2. אישור – חשוב מאוד לבדוק אם ניתן לערוך אירועים באותו מקום! לאחרונה היו מספר פרסומים בתקשורת על משפחות שנקנסו על עריכת יום הולדת בסכומים גבוהים (כמדומני מעל 1,000 ₪) לרוב בכניסות לפארק מוצבים שלטים עם הנחיות על מה מותר ומה אסור באותו פארק וזה כולל הבערת אש.
 2. 3. מזג האוויר – זהו האלמנט היחידי שאינו בשליטתנו… שמש, רוח וגשם יכולים לקלקל את החגיגה. רצוי לבדוק תחזית מזג אויר מבעוד מועד ביחוד בתקופות המעבר. רצוי לדאוג לקליפסים שיחזיקו את המפות על השולחנות וכלים שלא יעופו ברוח.
 3. 4. סימון וקישוט המקום – האורחים ישמחו לזהות את מיקום החגיגה בצורה ברורה מאחר ואין כתובת מדויקת. דאגו מראש לחוט מספיק ארוך, בלונים (50 אמורים להספיק), נייר דבק עם מתקן לחיתוך ומספרים. המהדרין אף יתלו שילוט לאירוע.
 4. יום הולדת בפארק
  יום הולדת בפארק
 5. 5. ישיבה – רצוי לדאוג למחצלות שהילדים יוכלו לשבת עליהם בנוח וכיסאות להורים שנשארים לחגיגה
 6. 6. כיסא יום ההולדת – חשוב לדאוג לכיסא מקושט לילד יום ההולדת (לא כיסא מתקפל!)
 7. 7. קבלת האורחים – רוב המפעילים מגיעים עם מערכת הגברה ופעילות לשלב של קבלת הפנים אך אם החלטתם לערוך את האירוע בעצמכם, דאגו שתהיה מערכת מוזיקה שמסוגלת לעבוד בעוצמה מתאימה לגודל הקהל ומסוגלת לעבוד לאורך זמן על מצברים/סוללות. ולא לשכוח שירי יום הולדת.
 8. 8. מתנות – לא לשכוח סלסלה לשים בה את המתנות. ניתן להעביר מידי פעם את המתנות לרכב.
 9. 9. שלב האוכל – באירוע בבית אנו משקיעים בעיצוב השולחן, קחו בחשבון שרוח קלילה מעיפה את כל מה שטרחתם והשקעתם. לכן רצוי את המפות לקשור או לחבר עם מחברים לשולחן. את האוכל לשים בכלי הגשה קשיחים וקצת כבדים ולא בכלים חד פעמיים. רצוי לא להביא כיבוד שיימס בחום כמו שוקולדים. חשוב לדאוג להרבה שתייה קרה ביחוד בימי קיץ חמים – לפחות 3-4 כוסות לילד. רצוי להביא צידנית לשמור את השתייה כקירור.
 10. 10. עוגת יום ההולדת – "אין אין אין חגיגה בלי בלי עוגה" כדברי השיר, לא לשכוח נרות, זיקוקים, גפרורים וסכין לחיתוך.
 11. 11. ניקיון – חשוב מאוד להביא שקיות זבל גדולות על מנת לפנות את השאריות, שקיות שניתן לקשור אותם. וכמובן לפנות אותם בסוף האירוע לפח זבל הקרוב. תזכרו – שכמו שאתם קיבלתם את המקום נקי ומסודר תשאירו אותו גם לחוגגים אחריכם.

אז יאללה צאו לחגוג וליהנות ביום ההולדת בפארק.

הכותב – ערן בליזובסקי קוסם ואמן על חושי, עם ניסיון של מעל 20 שנה באירועים מול מגוון קהלים.

לאתר הבית: www.magic4business.co.il
פייסבוק: www.facebook.com/blizovsky.eran

 

דילוג לתוכן