קידום מכירות בתערוכות

המופע של ערן ימגנט את המשתתפים לביתן שלכם.

כיצד למצות את הפוטנציאל העסקי הטמון בתערוכה ולהגדיל את מספר המבקרים בביתן?

הצרכים והמטרות הספציפיות של התערוכה ילמדו בפגישות מקדימות עם אנשי השיווק בארגון. על בסיס נתונים אלו יבנה ערן מופע ייחודי, חד פעמי, המותאם באופן מלא לקידום המכירות של החברה בתערוכה.

במהלך התערוכה, ערן ימגנט וימשוך קהל רב לביתן באמצעות מופע קסמים וטלפתיה אינטראקטיבי בשיתוף הקהל. הניסיון העשיר, הקסם והכריזמה האישית ושילוב אלמנטים אטרקטיביים במופע לא ישאירו את הקהל אדיש.

ערן יבצע קידום מכירות למוצרי החברה באמצעות קטעי קסמים וטלפתיה.

לאורך המופע ערן ישדר את המסרים השיווקים של חברתכם ויחשוף את מגוון מוצרי החברה ו/או שירותיה.

מתאים גם לסטארטאפים קטנים שרוצים להתבלט בתערוכה גדולה!

ערן מופיע בתערוכות בארץ ובתערוכות בחול באנגלית.

המבקרים בביתן יזכרו את החברה ומוצריה לאורך זמן

לקוחות מספרים

"הצגנו בתערוכת כנס הארועים השנה ולמזלנו היה לנו שכן צנוע בשם ערן שמפעם לפעם היה גורם להתגודדויות המוניות סביב דוכנו ומראה קסמים. איזו "קוליות" ואיזה אצבעות. גם אחרי שכבר ראיתי קסם מספר פעמים – ערן הקסים את הקהל ואותי מחדש. למיטב הכרתי, ערן מעולה למשיכת תשומת לב בתערוכות, פתיחות חגיגיות וארועי אינדורז וכמובן כמנה עיקרית לכל שמחה ומסיבה. אני ממליץ…"

"אני מכיר את ערן מזה כעשור. הוא הרשים אותי תמיד באישיותו הקורנת אמון ונתינה וביכולות העסקיות שלו. שמחתי לחלוק עימו ביתן בתערוכת בידור ובמה שנערכה במרכז הירידים בת"א. נחשפתי בהנאה רבה לכישוריו המקצועיים לא רק כאשר "הקסים" את כל מי שנכח בתערוכה ו"היפנט" את החולפים ליד הביתן בקסמיו אלא גם בידע ובחשיבה המקורית/יצירתית עליהם הוא מרצה ואשר הם אלו שהפכו אותו לקוסם אמיתי בעסקים."

דילוג לתוכן